Blog

Sauna w domu czy w ogrodzie? - jaki najlepszy wybór?

Lipiec 12, 2024

Decyzja o zainstalowaniu sauny w domu lub ogrodzie może być trudna, zwłaszcza gdy nie jesteśmy pewni, która opcja będzie dla nas najlepsza. Warto więc poznać zalety i wady obu rozwiązań oraz dowiedzieć się więcej o renomowanym producencie saun ogrodowych, który pomoże nam w wyborze odpowiedniego modelu.

Więcej

Czym się różni ruska bania od sauny fińskiej?

Maj 23, 2024

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z różnych form relaksu, takich jak sauny czy bani. Wśród nich wyróżniamy głównie dwie odmiany - ruska bania oraz sauna fińska. Choć obie mają na celu poprawę samopoczucia i zdrowia, różnią się one pod względem konstrukcji, temperatury oraz sposobu oddziaływania na organizm. W niniejszym artykule przedstawimy główne różnice między tymi dwiema formami relaksu, aby pomóc Ci wybrać tę, która będzie najlepiej odpowiadała Twoim potrzebom.

Więcej

Jaki typ sauny wybrać? Fińska, infrared, sucha, mokra czy z generatorem pary?

Marzec 18, 2024

Wybór odpowiedniej sauny może być trudny, zwłaszcza gdy na rynku dostępnych jest wiele różnych opcji. Aby ułatwić Ci decyzję, przedstawiamy porównanie pięciu popularnych typów saun dostępnych w Polsce. Zapoznaj się z ich cechami i wybierz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Więcej

W jakich pomieszczeniach jesteśmy w stanie zrealizować nasze projekty?

Styczeń 22, 2024

Ruskie banie, sauny fińskie i beczki saunowe to doskonałe rozwiązania dla osób ceniących sobie relaks, zdrowie i piękno. Wybór odpowiedniego miejsca na ich ustawienie jest kluczowy dla komfortu korzystania z nich oraz dla ich prawidłowego funkcjonowania. W jakich pomieszczeniach warto zatem ustawić ruskie banie, sauny fińskie i beczki saunowe? Oto kilka propozycji.

Więcej

Sauna ogrodowa – co powinieneś wiedzieć przed zakupem?

Maj 29, 2023

Przed zakupem sauny ogrodowej warto wziąć pod uwagę kilka czynników, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru i cieszyć się nią przez długie lata. Poniżej przedstawiamy kilka kwestii, o które warto zadbać przed zakupem sauny ogrodowej.

Więcej

Na co zwrócić uwagę wybierając beczkę saunową?

Maj 8, 2023

Beczki saunowe z piecami na drewno i bojlerami do wytwarzania pary są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie komfort i wygodę podczas korzystania z sauny. W naszej ofercie znajdziesz sauny o średnicy 2,3 metra, co gwarantuje wygodne wejście do sauny również dla osób wysokich, także o wzroście 180-190 cm. Co więcej, nasze beczki saunowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością.

Więcej