Blog

Jaki typ sauny wybrać? Fińska, infrared, sucha, mokra czy z generatorem pary?

Marzec 18, 2024

Wybór odpowiedniej sauny może być trudny, zwłaszcza gdy na rynku dostępnych jest wiele różnych opcji. Aby ułatwić Ci decyzję, przedstawiamy porównanie pięciu popularnych typów saun dostępnych w Polsce. Zapoznaj się z ich cechami i wybierz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Więcej

W jakich pomieszczeniach jesteśmy w stanie zrealizować nasze projekty?

Styczeń 22, 2024

Ruskie banie, sauny fińskie i beczki saunowe to doskonałe rozwiązania dla osób ceniących sobie relaks, zdrowie i piękno. Wybór odpowiedniego miejsca na ich ustawienie jest kluczowy dla komfortu korzystania z nich oraz dla ich prawidłowego funkcjonowania. W jakich pomieszczeniach warto zatem ustawić ruskie banie, sauny fińskie i beczki saunowe? Oto kilka propozycji.

Więcej

Sauna ogrodowa – co powinieneś wiedzieć przed zakupem?

Maj 29, 2023

Przed zakupem sauny ogrodowej warto wziąć pod uwagę kilka czynników, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru i cieszyć się nią przez długie lata. Poniżej przedstawiamy kilka kwestii, o które warto zadbać przed zakupem sauny ogrodowej.

Więcej

Na co zwrócić uwagę wybierając beczkę saunową?

Maj 8, 2023

Beczki saunowe z piecami na drewno i bojlerami do wytwarzania pary są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie komfort i wygodę podczas korzystania z sauny. W naszej ofercie znajdziesz sauny o średnicy 2,3 metra, co gwarantuje wygodne wejście do sauny również dla osób wysokich, także o wzroście 180-190 cm. Co więcej, nasze beczki saunowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością.

Więcej

Na jakiej zasadzie działa sauna parowa?

Kwiecień 30, 2023

Sauna parowa jest uważana za korzystną dla zdrowia z wielu powodów, dlatego warto regularnie z niej korzystać. W jaki sposób działa łaźnia parowa i jak przekłada się to na zdrowie? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w poniższym artykule.

Więcej

Czy warto kupić Eco jacuzzi?

Marzec 29, 2023

Kto nie marzy o własnym SPA i odrobinie relaksu na świeżym powietrzu w całkowitej prywatności? Warunki te doskonale spełnia eco jacuzzi! Jeśli więc zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na jego zakup, konieczne przeczytaj poniższy artykuł, w którym przedstawimy Ci korzyści, jakie płyną z prywatnej kąpieli w balii.

Więcej