Czy warto kupić Eco jacuzzi?

Marzec 29, 2023

Kto nie marzy o własnym SPA i odrobinie relaksu na świeżym powietrzu w całkowitej prywatności? Warunki te doskonale spełnia eco jacuzzi! Jeśli więc zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na jego zakup, konieczne przeczytaj poniższy artykuł, w którym przedstawimy Ci korzyści, jakie płyną z prywatnej kąpieli w balii.

Jakie korzyści dla zdrowia niesie za sobą kąpiel w balii?

Regularne kąpiele w balii korzystnie wpływają zarówno na samopoczucie fizyczne, jak i psychiczne. Działają relaksująco, rozluźniają napięte mięśnie i łagodzą nerwy. Eco jacuzzi pozwala także na szybszą regenerację po dużym wysiłku fizycznym i bardziej efektywny wypoczynek, szczególnie jeśli kąpiel odbywa się z użyciem aromatycznych olejków. Kąpiel w balii łagodzi objawy zmęczenia i poprawia ogólny stan zdrowia. Dodatkowo hydromasaż przyczynia się do polepszenia stanu układu mięśniowo-szkieletowego. Regularne stosowanie kąpieli w jacuzzi wspomaga też walkę z cellulitem, ponieważ prądy wodne poprawiają ukrwienie, szybciej i efektywniej dotleniając komórki.

SPA w zaciszu własnego ogrodu

Jako projektant eco jacuzzi z Gdańska za jedną z zalet takiego rozwiązania uważamy całkowitą prywatność w trakcie zabiegu. Własna balia to również możliwość nieograniczonego korzystania z dobrodziejstw kąpieli w jacuzzi w każdym czasie. Tylko w naszych wersjach wykorzystujemy najlepsze rozwiązania pieca ze stali nierdzewnej dopasowanego do rozmiaru Eco jacuzzi celem efektywnego ogrzewania wody. W wersji dla 6-8 osób piec o mocy 34 kW nagrzewa wodę w 2,5 h, a piec z opcją dla 4-6 osób z mocą 24 kW osiąga właściwą temperaturę w ciągu 1,5 h. Utrzymuje się ona na poziomie nie niższym niż 35°C również kolejnego dnia. System podgrzewania tego rodzaju wanny pozwala więc na jej użytkowanie przez wszystkie pory roku.

Wróć