Na co zwrócić uwagę wybierając beczkę saunową?

Maj 8, 2023

Beczki saunowe z piecami na drewno i bojlerami do wytwarzania pary są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie komfort i wygodę podczas korzystania z sauny. W naszej ofercie znajdziesz sauny o średnicy 2,3 metra, co gwarantuje wygodne wejście do sauny również dla osób wysokich, także o wzroście 180-190 cm. Co więcej, nasze beczki saunowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością.

Nie kupuj beczek saunowych bez odpowiedniej izolacji!

W naszych wersjach saun z piecami na drewno zawsze stosujemy dodatkową izolację w ścianach saunowych, co gwarantuje nie tylko wysoką temperaturę w saunie, ale także jej trwałość. Brak izolacji może skutkować rozszczelnieniem beczek już po 12 miesiącach użytkowania, co wpłynie na brak możliwości uzyskania odpowiedniej temperatury w saunie i zniszczy komfort użytkowania.

W naszych saunach z piecami na drewno mamy możliwość uzyskania temperatury 60-70 stopni Celsjusza już po 20 minutach od rozpalenia pieca. To oznacza, że możesz szybko i wygodnie skorzystać z sauny bez długiego oczekiwania. W przypadku saun z piecami elektrycznymi na 380 9KW, uzyskanie temperatury 90 stopni Celsjusza zajmuje około 50 minut.

Co wyróżnia nasze beczki saunowe?

Przede wszystkim, tworzone przez nas sauny zawierają zawsze 6 ławek wewnątrz beczki (3 górne i 3 dolne), co pozwala na wygodne korzystanie z sauny przez większą liczbę osób. Wszystkie ławki i podesty są olejowane, a drewno konstrukcyjne malowane jest trzykrotnie lazurą V3. W innych wersjach saun w Polsce dominuje tylko jedna ławka dolną po prawej i jedna po lewej stronie. To oznacza, że nasze beczki saunowe są znacznie bardziej przestronne i wygodne.

Jako producent beczek saunowych, wiemy, jak ważne jest, aby nasze produkty były nie tylko wygodne i estetyczne, ale także trwałe i bezpieczne w użytkowaniu. Dlatego każdy element naszych beczek saunowych jest starannie wykonany z najwyższej jakości materiałów i poddany rygorystycznym testom przed oddaniem do użytku. Dzięki temu nasze produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników saun.

Wróć