Sauna ogrodowa – co powinieneś wiedzieć przed zakupem?

Maj 29, 2023

Przed zakupem sauny ogrodowej warto wziąć pod uwagę kilka czynników, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru i cieszyć się nią przez długie lata. Poniżej przedstawiamy kilka kwestii, o które warto zadbać przed zakupem sauny ogrodowej.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze beczki saunowej?

Wybierając saunę ogrodową, warto zwrócić uwagę na jakość jej wykonania. Sauna powinna być zbudowana z solidnych i trwałych materiałów, takich jak drewno świerkowe lub cedrowe, które zapewnią długoletnią trwałość i niezawodność. Należy też zwrócić uwagę na sposób ogrzewania. Ogrzewanie elektryczne jest popularne i łatwe w obsłudze, ale jeśli chcesz osiągnąć bardziej tradycyjny efekt, lepiej zdecydować się na ogrzewanie opalane drewnem. Przed zakupem warto też określić swoje możliwości finansowe – trzeba wziąć pod uwagę koszty instalacji, konserwacji i użytkowania, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Należy też upewnić się, że wybrana przestrzeń na instalację sauny ogrodowej będzie odpowiednia.

Dlaczego warto skorzystać z oferty na saunę ogrodową w naszym sklepie?

Nasze beczki saunowe premium to połączenie oryginalnej, unikatowej konstrukcji w formie drewnianych beczek wraz z maksymalnym poziomem funkcjonalności. Jako producent saun ogrodowych z Gdańska oferujemy sauny wolnostojące i przenośne, które nie wymagają fundamentów. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie rozwiązania gwarantujące szczelność beczki. Obecnie z okazji 25-lecia firmy każdy klient otrzyma od nas dodatkowe prezenty, których łączna suma przekracza 8 tys. zł. Są to: transport HDS, beczka na zimną wodę oraz komfortowe leżaki do wypoczynku. Co więcej, klienci otrzymają również zaproszenie na pobyt  w suanowym stawie wraz z niesamowitym pokazem mistrza saunowego.

Wróć