PRODUCENT BALII KĄPIELOWYCH

Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania stworzone dla klientów chcących zarówno zadbać o zdrowie swojego organizmu, jak i zapewnić sobie chwilę upragnionego relaksu. Jesteśmy producentem balii kąpielowych, zwanych również ruskimi baniami, które stanowią nieodzowny element domowego SPA urządzonego w norweskim stylu. Każde ze zleceń wykonujemy według indywidualnego projektu. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać marzenia naszych klientów!

BALIE KĄPIELOWE Z DREWNA NATURALNEGO

Zarówno przy tworzeniu saun fińskich, parowych, ogrodowych, jak i przy konstruowaniu balii do kąpieli posługujemy się wyłącznie sprawdzonymi, wysokiej jakości surowcami. Korzystamy ze szlachetnego materiału, jakim jest drewno naturalne. Do produkcji balii wykorzystujemy modrzew – gatunek twardy i wytrzymały, ale jednocześnie łatwy w obróbce. Surowiec występuje w wielu odcieniach, spośród których możesz wybrać ten jeden idealny. Dbamy zarówno o funkcjonalność naszych produktów, jak i ich estetykę. Z tego powodu dużą wagę przykładamy do każdego ze szczegółów wykończenia balii.

Balie kąpielowe na zamówienie

Produkujemy ruskie banie na indywidualne zamówienie. Tworzymy zarówno bardzo proste, jak i skomplikowane, dekoracyjne konstrukcje o różnych rozmiarach. Konsultujemy z klientem jego potrzeby i budżet.

Nasze ruskie banie jako jedyne na rynku mają całą izolowaną podłogę i izolację wewnątrz konstrukcji. Dzięki temu woda nagrzewa się w zaledwie 1,5 godziny, a jej temperatura utrzymuje się przez kolejne 2 dni.

W naszym zakładzie powstają balie wykorzystywane zarówno na prywatnych posesjach mieszkalnych, jak i te pojawiające się w obiektach wypoczynkowych. Są one ciekawym udogodnieniem zwłaszcza w sezonie zimowym. Pozwalają na wzięcie relaksującej, gorącej kąpieli w otoczeniu śniegu. Balie tego typu coraz częściej pojawiają się w hotelach, na glampingach czy w domkach na wynajem. Stanowią świetną atrakcję przez cały rok, zwiększając wartość nieruchomości.

Zalety ruskiej bani naszej produkcji

Balia kąpielowa pozwala na zrelaksowanie się po wymagającym dniu. Regularne kąpiele wspierają lepszy sen i pomagają odpocząć po wysiłku fizycznym. Są praktykowane m.in. przez osoby, które borykają się z dolegliwościami mięśniowo-szkieletowymi czy oddechowymi. Kąpiele w balii są chętnie wybierane również przez miłośników naturalnej pielęgnacji skóry. Z powodzeniem zastępują hotelowe SPA, pozwalając na zadbanie o urodę we własnym domu.

Balie kąpielowe naszej produkcji prezentują się również bardzo estetycznie. Doskonale dekorują ogród i pozwalają na stworzenie własnej strefy do relaksu. Zwiększają wartość nieruchomości i komfort jej mieszkańców. W przypadku obiektów wypoczynkowych są one ciekawym sposobem na przyciągnięcie nowych klientów, poszukujących idealnej przestrzeni do relaksu.

Jesteśmy producentem ruskich bani z piecem zewnętrznym oraz wewnętrznym. W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie zaprojektować balie w różnorodnych rozmiarach, które pomieszczą od 2 do 8 osób.

inter sauna
inter sauna