Producent saun fińskich

Jako producent saun fińskich wychodzimy naprzeciw wszystkim osobom poszukującym rozwiązań zarówno dla zdrowia, jak i ducha. Wywodząca się z krajów skandynawskich sauna fińska (sucha) wspiera działanie organizmu, pomaga w utrzymaniu smukłej sylwetki, a także redukuje stres. Każdą z saun wykonujemy z najlepszych materiałów, dbając o najdrobniejsze szczegóły realizacji. Na montaż naszych saun chętnie decydują się osoby ceniące sobie nie tylko swoje zdrowie, ale również spokój, relaks i luksus.

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ SAUNA FIŃSKA?

Prozdrowotne działanie sauny fińskiej na pewno znane jest osobom, które miały okazję odwiedzić kraje skandynawskie. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz przywołać klimat mroźnej Norwegii, Szwecji czy Danii. Temperatura wewnątrz sauny waha się między 80 a 110°C, a wilgotność powietrza wynosi od 10 do 15%. Dobroczynny wpływ sauny suchej na organizm opiera się na gwałtownych zmianach temperatury – z sauny należy wejść wprost pod zimny prysznic. Taki rytuał powtarza się trzykrotnie. W sprzyjającej, zimowej aurze warto spróbować tradycyjnej, fińskiej metody obniżenia temperatury ciała za pomocą naturalnego śniegu. Naprzemienne poddawanie organizmu skrajnym temperaturom poprawia przemianę materii i pozwala organizmowi pozbyć się szkodliwych substancji.

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z SAUNY FIŃSKIEJ?

Zarówno sauna parowa, jak i fińska mają korzystny wpływ na zdrowie. Regularne kąpiele wspomagają odchudzanie, pomagają w przypadku infekcji układu wydalniczego oraz zakażenia górnych dróg oddechowych, np. zapalenia zatok. Sauna fińska to także doskonałe rozwiązanie dla sportowców – ze względu na silne działanie rozluźniające sauna przyspiesza regenerację organizmu, dzięki czemu mięśnie głęboko regenerują się po intensywnym treningu i są przygotowany na kolejne ćwiczenia. Sauna ma też korzystny wpływ na cerę i wspomaga zwalczanie zmian trądzikowych na skórze.

Regularne korzystanie z sauny fińskiej może również pomóc:

  • oczyścić organizm z toksyn i zniwelować uczucie zmęczenia,
  • lepiej dotlenić komórki poprzez poprawę krążenia krwi,
  • pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, przyspieszając metabolizm,
  • poprawić funkcjonowanie układu odpornościowego,
  • regulować wydzielanie sebum i odblokować gruczoły łojowe,
  • zrelaksować się po trudnym dniu.

Sauna fińska jest chętnie wybierana również przez osoby, które borykają się z problemami z oddychaniem. Regularne seanse poleca się m.in. astmatykom. To dobry wybór również dla użytkowników, którzy mierzą się z bólem stawów i reumatyzmem.

Sauna fińska jest przede wszystkim sposobem na relaks. Możliwość korzystania z takich zabiegów we własnym domu jest świetnym wyborem dla osób, które na co dzień mają wiele obowiązków i żyją w biegu. Już kilkanaście minut w saunie naszej produkcji może pomóc odprężyć się i uchronić przed wieloma dolegliwościami, które wynikają z przewlekłego stresu.

PRODUCENT SAUN FIŃSKICH WEDŁUG INDYWIDUALNEGO PROJEKTU

Jesteśmy doświadczonym producentem saun fińskich – zapewniamy klientom kompleksowy zakres rzetelnie wykonywanych usług. Chcemy, aby każda z naszych realizacji w 100% spełniała ich oczekiwania, dlatego każdą z saun wykonujemy na indywidualne zamówienie, według oryginalnego projektu. Jesteśmy w stanie wykonać saunę zarówno w domu jednorodzinnym, jak i w mieszkaniu. Realizujemy projekty nie tylko na tarasach czy w łazienkach, ale również w niestandardowych pomieszczeniach takich jak poddasze czy piwnica. To podejście, które wyróżnia nas na polskim rynku.

Gdzie warto zdecydować się na saunę fińską naszej produkcji?

Jako producent saun fińskich realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Tworzymy konstrukcje, które z powodzeniem sprawdzą się w prywatnych domach. Są one sposobem na zapewnienie sobie stałego dostępu do zabiegu z wykorzystaniem gorącego powietrza. Montujemy sauny fińskie również w obiektach wypoczynkowych i domkach na wynajem. To ciekawe udogodnienie, które przyciąga gości poszukujących idealnego miejsca do odpoczynku.

Zapraszamy do kontaktu z producentem saun fińskich Inter Sauna.