Rzeczy które nas wyróżniają

Izolacja

Patrz zdjęcie

Wszystkie nasze beczki saunowe są wykonane z dodatkowymi izolacjami w konstrukcji dachowej, dodatkową izolacją z folii alu do saun oraz dodatkową ścianą z bezsęcznego drewna ASPEN WOOD SAUNA. Jedyne takie rozwiązanie w Polsce, które dożywotno gwarantuje, że sauna nie rozszczelni się po kilku latach użytkowania. Jednocześnie izolacja sprawia, że nasze beczki saunowe są bardzo ekonomiczne.

Piec HARVIA WOOD M16

Patrz zdjęcie

Wszystkie nasze beczki saunowe, domki saunowe, domki biesiadne, altany saunowe z piecami na drewno wykonane są z piecami HARVIA WOOD M16, który jest dwa razy mocniekszy niż PIEC M3 stosowany przez większość konkurencji. Dzieki czemu sauna błyskawicznie się nagrzewa a po wygaszeniu pieca jeszcze przez długi czas utrzymuje temperature w saunie. Więc to nie tylko wygoda ale też oszczędność.

Zestaw do inhalacji

Patrz zdjęcie

Nasze sauny z piecami na drewno wykonane są z dodatkowym pojemnikiem ze stali nierdzewnej do inhalacji.Zbiornik umieszczony jest nad piecem co wstepnie ogrzewa wodę, do której można dodać olejki eteryczne. Gorąca podgrzana woda sprawia, że możemy natychmiast uzyskać prawdziwą aromatyczną łaźnię parową tzw. Ruską Banię z witkami.
Dzięki naszym rozwiązaniom możesz cieszyć się swoją ogrodową sauną parową na lata.

Konstrukcja

Patrz zdjęcie

Nasza technologia to kilka rodzai drewna - grubość ściany to ponad 80mm.
-sosna -konstrukcja podwaliny-tzw. Sanie sauny są 2x malowane specjalną ochronną farbą do drewna.
-świerk skandynawski -konstrukcja ścian beczki, również 2x krotnie impregnowana oraz dodatkowo malowana lakierobejcą firmy V33. Taki sposób malowania daje 5 letnią gwarancję ochronę drewna firmy V33. Zobacz zdjęcie.
-osika bałtycka -dodatkowe ściany saunowe z izolacją, oraz ławki w saunie górne i dolne.
-czarna olcha -dodatkowe ściany w pomieszczeniu wypoczynkowym z ławkami, półkami z podestem i barkiem.

Wentylacja

Patrz zdjęcie

W naszych wersjach mamy zastosowaną specjalną wentylację grawitacyjną z wyjściem gorącej temperatury po kąpieli saunowej przez specjalny kominek wentylacyjny Harvia z kominkiem na dachu beczki-domku saunowego.
To sprawia, że nasze sauny nawet po kilku latach użytkowania wyglądają jak nowe i nigdy nie będzie żadnej pleśni czy wilgoci w naszych saunach ogrodowych.

Harvia wyposażenie

Patrz zdjęcie

Do każdej naszej wersji mamy cały zestaw Harvi wyposażenia do sauny:
-termo-higrometr do mierzenia temperatury i wilgotności - bardzo potrzebny przy wersjach z piecami na drewno do mierzenia wilgotności,
-klepsydry do mierzenia czasu kąpieli saunowej - seans powinien być około 15 minut,
-cebrzyk do zimnej lub gorącej wody,
-chochle do polewania,
-olejek zapachowy do inhalacji - eukapitus,
-oraz witki brzozowo-dębowe.

©  Creator. All rights reserved. Design by Damian